Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Cem YalçIn
Cem Yalçın (Bursa Psikolog - Psikiyatrist Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Cem Yalçın (Bursa Psikolog - Psikiyatrist Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Cem Yalçın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Cem Yalçın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Cem Yalçın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Cem Yalçın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Cem Yalçın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Cem,  Yalçın,   BursaCem Yalçın Muayene ÜcretiCem Yalçın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCem Yalçın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCem Yalçın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCem Yalçın Hakkında BilgiYorumlarCem Yalçın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCem Yalçın HakkındaCem Yalçın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCem Yalçın ÖzgeçmişiCem Yalçın RandevuCem Yalçın MuayenehaneCem Yalçın Muayene ÜcretiCem Yalçın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCem Yalçın BulGetirCem Yalçın NeredeCep NoCem Yalçın UzmanıCem Yalçın Özel MuayeneCem Yalçın NumarasıCem Yalçın Nerede ÇalışıyorCem Yalçın GörevliUzmanlıkAileCem Yalçın ŞikayetCem Yalçın ÖneriCem Yalçın EleştiriHastalıklarıYorumlarCem Yalçın KimdirSekreterHemşireCem Yalçın Yeni BilgileriCem Yalçın Hakkında BilgiCerrahHekimCem Yalçın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCem Yalçın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCem Yalçın Doğum TarihiİrtibatCem Yalçın Tedavi OlanlarSağlıkCem Yalçın ÖzgeçmişCem Yalçın BiyografiCerrahisiCem Yalçın DoktordurCem Yalçın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCem Yalçın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCem Yalçın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikolog-Psikiyatristihsaniye,  mahallesi,  çilek,  sokak,  eser,  ,  merkezino,  23,  Nilüfer,  Bursa,  Cem,  Yalçın,  Muayenehanesi,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bursa / Nilüfer
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (505) 103 9198
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (224) 245 9988
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24.955 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır