Doktor Bilgileri

Prof.Dr. F. Müjgan Sönmez
F. Müjgan Sönmez (Ankara Çocuk Nörolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor F. Müjgan Sönmez (Ankara Çocuk Nörolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor F. Müjgan Sönmez ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor F. Müjgan Sönmez ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor F. Müjgan Sönmez ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor F. Müjgan Sönmez ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor F. Müjgan Sönmez ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.F,  Müjgan,  Sönmez,   AnkaraF. Müjgan Sönmez Muayene ÜcretiF. Müjgan Sönmez Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerF. Müjgan Sönmez Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriF. Müjgan Sönmez ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarF. Müjgan Sönmez Hakkında BilgiYorumlarF. Müjgan Sönmez KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiF. Müjgan Sönmez HakkındaF. Müjgan Sönmez Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıF. Müjgan Sönmez ÖzgeçmişiF. Müjgan Sönmez RandevuF. Müjgan Sönmez MuayenehaneF. Müjgan Sönmez Muayene ÜcretiF. Müjgan Sönmez ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraF. Müjgan Sönmez BulGetirF. Müjgan Sönmez NeredeCep NoF. Müjgan Sönmez UzmanıF. Müjgan Sönmez Özel MuayeneF. Müjgan Sönmez NumarasıF. Müjgan Sönmez Nerede ÇalışıyorF. Müjgan Sönmez GörevliUzmanlıkAileF. Müjgan Sönmez ŞikayetF. Müjgan Sönmez ÖneriF. Müjgan Sönmez EleştiriHastalıklarıYorumlarF. Müjgan Sönmez KimdirSekreterHemşireF. Müjgan Sönmez Yeni BilgileriF. Müjgan Sönmez Hakkında BilgiCerrahHekimF. Müjgan Sönmez AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikF. Müjgan Sönmez TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviF. Müjgan Sönmez Doğum TarihiİrtibatF. Müjgan Sönmez Tedavi OlanlarSağlıkF. Müjgan Sönmez ÖzgeçmişF. Müjgan Sönmez BiyografiCerrahisiF. Müjgan Sönmez DoktordurF. Müjgan Sönmez Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıF. Müjgan Sönmez TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirF. Müjgan Sönmez Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukNörolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 101,795 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır