Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Bünyamin Kisacik
BÜNYAMİN KISACIK (Gaziantep Romatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜNYAMİN KISACIK (Gaziantep Romatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜNYAMİN KISACIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜNYAMİN KISACIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜNYAMİN KISACIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜNYAMİN KISACIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜNYAMİN KISACIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.BÜNYAMİN,  KISACIK,   GaziantepBÜNYAMİN KISACIK Muayene ÜcretiBÜNYAMİN KISACIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜNYAMİN KISACIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜNYAMİN KISACIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜNYAMİN KISACIK Hakkında BilgiYorumlarBÜNYAMİN KISACIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜNYAMİN KISACIK HakkındaBÜNYAMİN KISACIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜNYAMİN KISACIK ÖzgeçmişiBÜNYAMİN KISACIK RandevuBÜNYAMİN KISACIK MuayenehaneBÜNYAMİN KISACIK Muayene ÜcretiBÜNYAMİN KISACIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜNYAMİN KISACIK BulGetirBÜNYAMİN KISACIK NeredeCep NoBÜNYAMİN KISACIK UzmanıBÜNYAMİN KISACIK Özel MuayeneBÜNYAMİN KISACIK NumarasıBÜNYAMİN KISACIK Nerede ÇalışıyorBÜNYAMİN KISACIK GörevliUzmanlıkAileBÜNYAMİN KISACIK ŞikayetBÜNYAMİN KISACIK ÖneriBÜNYAMİN KISACIK EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜNYAMİN KISACIK KimdirSekreterHemşireBÜNYAMİN KISACIK Yeni BilgileriBÜNYAMİN KISACIK Hakkında BilgiCerrahHekimBÜNYAMİN KISACIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜNYAMİN KISACIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜNYAMİN KISACIK Doğum TarihiİrtibatBÜNYAMİN KISACIK Tedavi OlanlarSağlıkBÜNYAMİN KISACIK ÖzgeçmişBÜNYAMİN KISACIK BiyografiCerrahisiBÜNYAMİN KISACIK DoktordurBÜNYAMİN KISACIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜNYAMİN KISACIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜNYAMİN KISACIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRomatolojiUzmanıBudak,  mahallesi,  YASEM,  İŞ,  MERKEZİ,  8,  kat,  daire:,  815,  ŞehitkamilGaziantepbr,  Randevu:,  0536,  0573027,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Gaziantep / Şehitkamil
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (536) 057 3027
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30.492 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır