Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Arif Kaya
Arif Kaya (Denizli Romatoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Arif Kaya (Denizli Romatoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Arif Kaya ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Arif Kaya ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Arif Kaya ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Arif Kaya ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Arif Kaya ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Arif,  Kaya,   DenizliArif Kaya Muayene ÜcretiArif Kaya Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerArif Kaya Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriArif Kaya ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarArif Kaya Hakkında BilgiYorumlarArif Kaya KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiArif Kaya HakkındaArif Kaya Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıArif Kaya ÖzgeçmişiArif Kaya RandevuArif Kaya MuayenehaneArif Kaya Muayene ÜcretiArif Kaya ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraArif Kaya BulGetirArif Kaya NeredeCep NoArif Kaya UzmanıArif Kaya Özel MuayeneArif Kaya NumarasıArif Kaya Nerede ÇalışıyorArif Kaya GörevliUzmanlıkAileArif Kaya ŞikayetArif Kaya ÖneriArif Kaya EleştiriHastalıklarıYorumlarArif Kaya KimdirSekreterHemşireArif Kaya Yeni BilgileriArif Kaya Hakkında BilgiCerrahHekimArif Kaya AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikArif Kaya TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviArif Kaya Doğum TarihiİrtibatArif Kaya Tedavi OlanlarSağlıkArif Kaya ÖzgeçmişArif Kaya BiyografiCerrahisiArif Kaya DoktordurArif Kaya Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıArif Kaya TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirArif Kaya Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRomatolojiUzmanıSaltak,  Caddesi,  No,  46,  kat,  6,  daire,  16,  Terzioğlu,  İşmerkezi,  İşbankası,  Üzeri,  Merkezefendi,  Denizli,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (258) 265 7585
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26.135 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır