Doktor Bilgileri

Dt. Erhan Demir
Erhan Demir (İstanbul Diş Hekim - Endotonti Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erhan Demir (İstanbul Diş Hekim - Endotonti Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erhan Demir ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erhan Demir ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erhan Demir ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erhan Demir ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erhan Demir ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Erhan,  Demir,   İstanbulErhan Demir Muayene ÜcretiErhan Demir Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErhan Demir Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErhan Demir ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErhan Demir Hakkında BilgiYorumlarErhan Demir KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErhan Demir HakkındaErhan Demir Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErhan Demir ÖzgeçmişiErhan Demir RandevuErhan Demir MuayenehaneErhan Demir Muayene ÜcretiErhan Demir ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErhan Demir BulGetirErhan Demir NeredeCep NoErhan Demir UzmanıErhan Demir Özel MuayeneErhan Demir NumarasıErhan Demir Nerede ÇalışıyorErhan Demir GörevliUzmanlıkAileErhan Demir ŞikayetErhan Demir ÖneriErhan Demir EleştiriHastalıklarıYorumlarErhan Demir KimdirSekreterHemşireErhan Demir Yeni BilgileriErhan Demir Hakkında BilgiCerrahHekimErhan Demir AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErhan Demir TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErhan Demir Doğum TarihiİrtibatErhan Demir Tedavi OlanlarSağlıkErhan Demir ÖzgeçmişErhan Demir BiyografiCerrahisiErhan Demir DoktordurErhan Demir Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErhan Demir TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErhan Demir Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekim-EndotontiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Maltepe
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,109 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır