Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Fahriye Pay
Fahriye PAY (Balıkesir FTR Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Fahriye PAY (Balıkesir FTR Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Fahriye PAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Fahriye PAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Fahriye PAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Fahriye PAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Fahriye PAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Fahriye,  PAY,   BalıkesirFahriye PAY Muayene ÜcretiFahriye PAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFahriye PAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFahriye PAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFahriye PAY Hakkında BilgiYorumlarFahriye PAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFahriye PAY HakkındaFahriye PAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFahriye PAY ÖzgeçmişiFahriye PAY RandevuFahriye PAY MuayenehaneFahriye PAY Muayene ÜcretiFahriye PAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFahriye PAY BulGetirFahriye PAY NeredeCep NoFahriye PAY UzmanıFahriye PAY Özel MuayeneFahriye PAY NumarasıFahriye PAY Nerede ÇalışıyorFahriye PAY GörevliUzmanlıkAileFahriye PAY ŞikayetFahriye PAY ÖneriFahriye PAY EleştiriHastalıklarıYorumlarFahriye PAY KimdirSekreterHemşireFahriye PAY Yeni BilgileriFahriye PAY Hakkında BilgiCerrahHekimFahriye PAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFahriye PAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFahriye PAY Doğum TarihiİrtibatFahriye PAY Tedavi OlanlarSağlıkFahriye PAY ÖzgeçmişFahriye PAY BiyografiCerrahisiFahriye PAY DoktordurFahriye PAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFahriye PAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFahriye PAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFTRUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Balıkesir / Bandırma
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,412 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır