Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Zafer Söyük
Zafer Söyük (İstanbul Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Zafer Söyük (İstanbul Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Zafer Söyük ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Zafer Söyük ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Zafer Söyük ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Zafer Söyük ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Zafer Söyük ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Zafer,  Söyük,   İstanbulZafer Söyük Muayene ÜcretiZafer Söyük Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZafer Söyük Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZafer Söyük ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZafer Söyük Hakkında BilgiYorumlarZafer Söyük KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZafer Söyük HakkındaZafer Söyük Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZafer Söyük ÖzgeçmişiZafer Söyük RandevuZafer Söyük MuayenehaneZafer Söyük Muayene ÜcretiZafer Söyük ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZafer Söyük BulGetirZafer Söyük NeredeCep NoZafer Söyük UzmanıZafer Söyük Özel MuayeneZafer Söyük NumarasıZafer Söyük Nerede ÇalışıyorZafer Söyük GörevliUzmanlıkAileZafer Söyük ŞikayetZafer Söyük ÖneriZafer Söyük EleştiriHastalıklarıYorumlarZafer Söyük KimdirSekreterHemşireZafer Söyük Yeni BilgileriZafer Söyük Hakkında BilgiCerrahHekimZafer Söyük AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZafer Söyük TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZafer Söyük Doğum TarihiİrtibatZafer Söyük Tedavi OlanlarSağlıkZafer Söyük ÖzgeçmişZafer Söyük BiyografiCerrahisiZafer Söyük DoktordurZafer Söyük Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZafer Söyük TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZafer Söyük Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Büyükçekmece
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,865 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır