Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Yeksin Helvacioğlu Karataş
Yeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ (Afyon Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ (Afyon Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Yeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Yeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Yeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Yeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Yeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Yeksin,  HELVACIOĞLU,  KARATAŞ,   AfyonYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Muayene ÜcretiYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Hakkında BilgiYorumlarYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ HakkındaYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ÖzgeçmişiYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ RandevuYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ MuayenehaneYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Muayene ÜcretiYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ BulGetirYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ NeredeCep NoYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ UzmanıYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Özel MuayeneYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ NumarasıYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Nerede ÇalışıyorYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ GörevliUzmanlıkAileYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ŞikayetYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ÖneriYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ KimdirSekreterHemşireYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Yeni BilgileriYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Doğum TarihiİrtibatYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Tedavi OlanlarSağlıkYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ ÖzgeçmişYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ BiyografiCerrahisiYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ DoktordurYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYeksin HELVACIOĞLU KARATAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Afyon / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,216 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır