Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Osman Özdemir
Osman ÖZDEMİR (Ankara Kardiyoloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Osman ÖZDEMİR (Ankara Kardiyoloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Osman ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Osman ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Osman ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Osman ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Osman ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Osman,  ÖZDEMİR,   AnkaraOsman ÖZDEMİR Muayene ÜcretiOsman ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOsman ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOsman ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOsman ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarOsman ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOsman ÖZDEMİR HakkındaOsman ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOsman ÖZDEMİR ÖzgeçmişiOsman ÖZDEMİR RandevuOsman ÖZDEMİR MuayenehaneOsman ÖZDEMİR Muayene ÜcretiOsman ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOsman ÖZDEMİR BulGetirOsman ÖZDEMİR NeredeCep NoOsman ÖZDEMİR UzmanıOsman ÖZDEMİR Özel MuayeneOsman ÖZDEMİR NumarasıOsman ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorOsman ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileOsman ÖZDEMİR ŞikayetOsman ÖZDEMİR ÖneriOsman ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarOsman ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireOsman ÖZDEMİR Yeni BilgileriOsman ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimOsman ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOsman ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOsman ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatOsman ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkOsman ÖZDEMİR ÖzgeçmişOsman ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiOsman ÖZDEMİR DoktordurOsman ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOsman ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOsman ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKardiyolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 80,787 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır