Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Faruk Aykan
Faruk Aykan (İstanbul Onkoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Faruk Aykan (İstanbul Onkoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Faruk Aykan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Faruk Aykan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Faruk Aykan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Faruk Aykan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Faruk Aykan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Faruk,  Aykan,   İstanbulFaruk Aykan Muayene ÜcretiFaruk Aykan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFaruk Aykan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFaruk Aykan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFaruk Aykan Hakkında BilgiYorumlarFaruk Aykan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFaruk Aykan HakkındaFaruk Aykan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFaruk Aykan ÖzgeçmişiFaruk Aykan RandevuFaruk Aykan MuayenehaneFaruk Aykan Muayene ÜcretiFaruk Aykan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFaruk Aykan BulGetirFaruk Aykan NeredeCep NoFaruk Aykan UzmanıFaruk Aykan Özel MuayeneFaruk Aykan NumarasıFaruk Aykan Nerede ÇalışıyorFaruk Aykan GörevliUzmanlıkAileFaruk Aykan ŞikayetFaruk Aykan ÖneriFaruk Aykan EleştiriHastalıklarıYorumlarFaruk Aykan KimdirSekreterHemşireFaruk Aykan Yeni BilgileriFaruk Aykan Hakkında BilgiCerrahHekimFaruk Aykan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFaruk Aykan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFaruk Aykan Doğum TarihiİrtibatFaruk Aykan Tedavi OlanlarSağlıkFaruk Aykan ÖzgeçmişFaruk Aykan BiyografiCerrahisiFaruk Aykan DoktordurFaruk Aykan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFaruk Aykan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFaruk Aykan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOnkolojiInternational,  Hospital,  0,  212,  663,  30,  00,  International,  Hospital,  0,  212,  663,  30,  00,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 663 3000
Faks Numarası
0 (212) 663 3000
Hastane Telefonu
0 (212) 663 3000
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28.436 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır