Doktor Bilgileri

Prof.Dr. F. FadIl Akyol
F. Fadıl Akyol (Ankara Onkoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor F. Fadıl Akyol (Ankara Onkoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor F. Fadıl Akyol ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor F. Fadıl Akyol ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor F. Fadıl Akyol ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor F. Fadıl Akyol ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor F. Fadıl Akyol ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.F,  Fadıl,  Akyol,   AnkaraF. Fadıl Akyol Muayene ÜcretiF. Fadıl Akyol Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerF. Fadıl Akyol Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriF. Fadıl Akyol ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarF. Fadıl Akyol Hakkında BilgiYorumlarF. Fadıl Akyol KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiF. Fadıl Akyol HakkındaF. Fadıl Akyol Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıF. Fadıl Akyol ÖzgeçmişiF. Fadıl Akyol RandevuF. Fadıl Akyol MuayenehaneF. Fadıl Akyol Muayene ÜcretiF. Fadıl Akyol ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraF. Fadıl Akyol BulGetirF. Fadıl Akyol NeredeCep NoF. Fadıl Akyol UzmanıF. Fadıl Akyol Özel MuayeneF. Fadıl Akyol NumarasıF. Fadıl Akyol Nerede ÇalışıyorF. Fadıl Akyol GörevliUzmanlıkAileF. Fadıl Akyol ŞikayetF. Fadıl Akyol ÖneriF. Fadıl Akyol EleştiriHastalıklarıYorumlarF. Fadıl Akyol KimdirSekreterHemşireF. Fadıl Akyol Yeni BilgileriF. Fadıl Akyol Hakkında BilgiCerrahHekimF. Fadıl Akyol AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikF. Fadıl Akyol TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviF. Fadıl Akyol Doğum TarihiİrtibatF. Fadıl Akyol Tedavi OlanlarSağlıkF. Fadıl Akyol ÖzgeçmişF. Fadıl Akyol BiyografiCerrahisiF. Fadıl Akyol DoktordurF. Fadıl Akyol Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıF. Fadıl Akyol TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirF. Fadıl Akyol Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOnkoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,280 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır