Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Evin Büyükünal
Evin Büyükünal (İstanbul Onkoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Evin Büyükünal (İstanbul Onkoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Evin Büyükünal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Evin Büyükünal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Evin Büyükünal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Evin Büyükünal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Evin Büyükünal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Evin,  Büyükünal,   İstanbulEvin Büyükünal Muayene ÜcretiEvin Büyükünal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEvin Büyükünal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEvin Büyükünal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEvin Büyükünal Hakkında BilgiYorumlarEvin Büyükünal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEvin Büyükünal HakkındaEvin Büyükünal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEvin Büyükünal ÖzgeçmişiEvin Büyükünal RandevuEvin Büyükünal MuayenehaneEvin Büyükünal Muayene ÜcretiEvin Büyükünal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEvin Büyükünal BulGetirEvin Büyükünal NeredeCep NoEvin Büyükünal UzmanıEvin Büyükünal Özel MuayeneEvin Büyükünal NumarasıEvin Büyükünal Nerede ÇalışıyorEvin Büyükünal GörevliUzmanlıkAileEvin Büyükünal ŞikayetEvin Büyükünal ÖneriEvin Büyükünal EleştiriHastalıklarıYorumlarEvin Büyükünal KimdirSekreterHemşireEvin Büyükünal Yeni BilgileriEvin Büyükünal Hakkında BilgiCerrahHekimEvin Büyükünal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEvin Büyükünal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEvin Büyükünal Doğum TarihiİrtibatEvin Büyükünal Tedavi OlanlarSağlıkEvin Büyükünal ÖzgeçmişEvin Büyükünal BiyografiCerrahisiEvin Büyükünal DoktordurEvin Büyükünal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEvin Büyükünal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEvin Büyükünal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOnkoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,322 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır