Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ayten ÇangIr
Ayten Çangır (İstanbul Onkoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayten Çangır (İstanbul Onkoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayten Çangır ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayten Çangır ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayten Çangır ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayten Çangır ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayten Çangır ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ayten,  Çangır,   İstanbulAyten Çangır Muayene ÜcretiAyten Çangır Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyten Çangır Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyten Çangır ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyten Çangır Hakkında BilgiYorumlarAyten Çangır KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyten Çangır HakkındaAyten Çangır Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyten Çangır ÖzgeçmişiAyten Çangır RandevuAyten Çangır MuayenehaneAyten Çangır Muayene ÜcretiAyten Çangır ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyten Çangır BulGetirAyten Çangır NeredeCep NoAyten Çangır UzmanıAyten Çangır Özel MuayeneAyten Çangır NumarasıAyten Çangır Nerede ÇalışıyorAyten Çangır GörevliUzmanlıkAileAyten Çangır ŞikayetAyten Çangır ÖneriAyten Çangır EleştiriHastalıklarıYorumlarAyten Çangır KimdirSekreterHemşireAyten Çangır Yeni BilgileriAyten Çangır Hakkında BilgiCerrahHekimAyten Çangır AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyten Çangır TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyten Çangır Doğum TarihiİrtibatAyten Çangır Tedavi OlanlarSağlıkAyten Çangır ÖzgeçmişAyten Çangır BiyografiCerrahisiAyten Çangır DoktordurAyten Çangır Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyten Çangır TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyten Çangır Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOnkolojiFlorence,  Nightingale,  Metropolitan,  Hastanesi,  0212,  288,  34,  00,  Florence,  Nightingale,  Metropolitan,  Hastanesi,  0212,  288,  34,  00,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 288 3400
Faks Numarası
0 (212) 288 3400
Hastane Telefonu
0 (212) 288 3400
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16.147 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır