Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ahmet Öber
Ahmet Öber (İstanbul Onkoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Öber (İstanbul Onkoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Öber ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Öber ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Öber ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Öber ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Öber ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ahmet,  Öber,   İstanbulAhmet Öber Muayene ÜcretiAhmet Öber Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Öber Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Öber ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Öber Hakkında BilgiYorumlarAhmet Öber KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Öber HakkındaAhmet Öber Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Öber ÖzgeçmişiAhmet Öber RandevuAhmet Öber MuayenehaneAhmet Öber Muayene ÜcretiAhmet Öber ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Öber BulGetirAhmet Öber NeredeCep NoAhmet Öber UzmanıAhmet Öber Özel MuayeneAhmet Öber NumarasıAhmet Öber Nerede ÇalışıyorAhmet Öber GörevliUzmanlıkAileAhmet Öber ŞikayetAhmet Öber ÖneriAhmet Öber EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Öber KimdirSekreterHemşireAhmet Öber Yeni BilgileriAhmet Öber Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Öber AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Öber TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Öber Doğum TarihiİrtibatAhmet Öber Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Öber ÖzgeçmişAhmet Öber BiyografiCerrahisiAhmet Öber DoktordurAhmet Öber Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Öber TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Öber Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirOnkoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,836 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır