Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ahmet Kazez
Ahmet Kazez (Elazığ Pediatri Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ahmet Kazez (Elazığ Pediatri Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ahmet Kazez ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ahmet Kazez ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ahmet Kazez ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ahmet Kazez ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ahmet Kazez ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Ahmet,  Kazez,   ElazığAhmet Kazez Muayene ÜcretiAhmet Kazez Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAhmet Kazez Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAhmet Kazez ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAhmet Kazez Hakkında BilgiYorumlarAhmet Kazez KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAhmet Kazez HakkındaAhmet Kazez Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAhmet Kazez ÖzgeçmişiAhmet Kazez RandevuAhmet Kazez MuayenehaneAhmet Kazez Muayene ÜcretiAhmet Kazez ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAhmet Kazez BulGetirAhmet Kazez NeredeCep NoAhmet Kazez UzmanıAhmet Kazez Özel MuayeneAhmet Kazez NumarasıAhmet Kazez Nerede ÇalışıyorAhmet Kazez GörevliUzmanlıkAileAhmet Kazez ŞikayetAhmet Kazez ÖneriAhmet Kazez EleştiriHastalıklarıYorumlarAhmet Kazez KimdirSekreterHemşireAhmet Kazez Yeni BilgileriAhmet Kazez Hakkında BilgiCerrahHekimAhmet Kazez AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAhmet Kazez TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAhmet Kazez Doğum TarihiİrtibatAhmet Kazez Tedavi OlanlarSağlıkAhmet Kazez ÖzgeçmişAhmet Kazez BiyografiCerrahisiAhmet Kazez DoktordurAhmet Kazez Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAhmet Kazez TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAhmet Kazez Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriFırat,  Üniv,  Tıp,  Fakültesibr,  Çocuk,  Cerrahisi,  AD,  Elazığbr,  Tel:,  0424,  2335935,  Fırat,  Üniv,  Tıp,  Fakültesibr,  Çocuk,  Cerrahisi,  AD,  Elazığbr,  Tel:,  0424,  2335935,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Elazığ / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (424) 233 5935
Faks Numarası
0 (424) 233 5935
Hastane Telefonu
0 (424) 233 5935
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13.861 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır