Doktor Bilgileri

Doç.Dr. İbrahim Ulman
İbrahim ULMAN (İzmir Pediatri Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İbrahim ULMAN (İzmir Pediatri Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İbrahim ULMAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İbrahim ULMAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İbrahim ULMAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İbrahim ULMAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İbrahim ULMAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.İbrahim,  ULMAN,   İzmirİbrahim ULMAN Muayene Ücretiİbrahim ULMAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİbrahim ULMAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma Saatleriİbrahim ULMAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİbrahim ULMAN Hakkında BilgiYorumlarİbrahim ULMAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum Ücretiİbrahim ULMAN Hakkındaİbrahim ULMAN Muayene Ücreti 2016Doğum Uzmanıİbrahim ULMAN Özgeçmişiİbrahim ULMAN Randevuİbrahim ULMAN Muayenehaneİbrahim ULMAN Muayene Ücretiİbrahim ULMAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİbrahim ULMAN BulGetirİbrahim ULMAN NeredeCep Noİbrahim ULMAN Uzmanıİbrahim ULMAN Özel Muayeneİbrahim ULMAN Numarasıİbrahim ULMAN Nerede Çalışıyorİbrahim ULMAN GörevliUzmanlıkAileİbrahim ULMAN Şikayetİbrahim ULMAN Öneriİbrahim ULMAN EleştiriHastalıklarıYorumlarİbrahim ULMAN KimdirSekreterHemşireİbrahim ULMAN Yeni Bilgileriİbrahim ULMAN Hakkında BilgiCerrahHekimİbrahim ULMAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİbrahim ULMAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik Tedaviİbrahim ULMAN Doğum Tarihiİrtibatİbrahim ULMAN Tedavi OlanlarSağlıkİbrahim ULMAN Özgeçmişİbrahim ULMAN BiyografiCerrahisiİbrahim ULMAN Doktordurİbrahim ULMAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİbrahim ULMAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİbrahim ULMAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatri-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,430 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır