Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ş. Kerem Özel
Ş. Kerem Özel (Elazığ Pediatri Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ş. Kerem Özel (Elazığ Pediatri Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ş. Kerem Özel ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ş. Kerem Özel ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ş. Kerem Özel ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ş. Kerem Özel ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ş. Kerem Özel ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Ş,  Kerem,  Özel,   ElazığŞ. Kerem Özel Muayene ÜcretiŞ. Kerem Özel Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞ. Kerem Özel Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞ. Kerem Özel ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞ. Kerem Özel Hakkında BilgiYorumlarŞ. Kerem Özel KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞ. Kerem Özel HakkındaŞ. Kerem Özel Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞ. Kerem Özel ÖzgeçmişiŞ. Kerem Özel RandevuŞ. Kerem Özel MuayenehaneŞ. Kerem Özel Muayene ÜcretiŞ. Kerem Özel ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞ. Kerem Özel BulGetirŞ. Kerem Özel NeredeCep NoŞ. Kerem Özel UzmanıŞ. Kerem Özel Özel MuayeneŞ. Kerem Özel NumarasıŞ. Kerem Özel Nerede ÇalışıyorŞ. Kerem Özel GörevliUzmanlıkAileŞ. Kerem Özel ŞikayetŞ. Kerem Özel ÖneriŞ. Kerem Özel EleştiriHastalıklarıYorumlarŞ. Kerem Özel KimdirSekreterHemşireŞ. Kerem Özel Yeni BilgileriŞ. Kerem Özel Hakkında BilgiCerrahHekimŞ. Kerem Özel AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞ. Kerem Özel TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞ. Kerem Özel Doğum TarihiİrtibatŞ. Kerem Özel Tedavi OlanlarSağlıkŞ. Kerem Özel ÖzgeçmişŞ. Kerem Özel BiyografiCerrahisiŞ. Kerem Özel DoktordurŞ. Kerem Özel Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞ. Kerem Özel TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞ. Kerem Özel Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatri-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Elazığ / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,991 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır