Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Mecnun Leylaoğlu
Mecnun Leylaoğlu (Diyarbakır Genel Cerrah Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mecnun Leylaoğlu (Diyarbakır Genel Cerrah Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mecnun Leylaoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mecnun Leylaoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mecnun Leylaoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mecnun Leylaoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mecnun Leylaoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Mecnun,  Leylaoğlu,   DiyarbakırMecnun Leylaoğlu Muayene ÜcretiMecnun Leylaoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMecnun Leylaoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMecnun Leylaoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMecnun Leylaoğlu Hakkında BilgiYorumlarMecnun Leylaoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMecnun Leylaoğlu HakkındaMecnun Leylaoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMecnun Leylaoğlu ÖzgeçmişiMecnun Leylaoğlu RandevuMecnun Leylaoğlu MuayenehaneMecnun Leylaoğlu Muayene ÜcretiMecnun Leylaoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMecnun Leylaoğlu BulGetirMecnun Leylaoğlu NeredeCep NoMecnun Leylaoğlu UzmanıMecnun Leylaoğlu Özel MuayeneMecnun Leylaoğlu NumarasıMecnun Leylaoğlu Nerede ÇalışıyorMecnun Leylaoğlu GörevliUzmanlıkAileMecnun Leylaoğlu ŞikayetMecnun Leylaoğlu ÖneriMecnun Leylaoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarMecnun Leylaoğlu KimdirSekreterHemşireMecnun Leylaoğlu Yeni BilgileriMecnun Leylaoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimMecnun Leylaoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMecnun Leylaoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMecnun Leylaoğlu Doğum TarihiİrtibatMecnun Leylaoğlu Tedavi OlanlarSağlıkMecnun Leylaoğlu ÖzgeçmişMecnun Leylaoğlu BiyografiCerrahisiMecnun Leylaoğlu DoktordurMecnun Leylaoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMecnun Leylaoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMecnun Leylaoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGenelCerrah-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Diyarbakır / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 81,175 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır