Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Reha Erkoç
REHA ERKOÇ (İstanbul İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor REHA ERKOÇ (İstanbul İç Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor REHA ERKOÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor REHA ERKOÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor REHA ERKOÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor REHA ERKOÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor REHA ERKOÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.REHA,  ERKOÇ,   İstanbulREHA ERKOÇ Muayene ÜcretiREHA ERKOÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerREHA ERKOÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriREHA ERKOÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarREHA ERKOÇ Hakkında BilgiYorumlarREHA ERKOÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiREHA ERKOÇ HakkındaREHA ERKOÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıREHA ERKOÇ ÖzgeçmişiREHA ERKOÇ RandevuREHA ERKOÇ MuayenehaneREHA ERKOÇ Muayene ÜcretiREHA ERKOÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraREHA ERKOÇ BulGetirREHA ERKOÇ NeredeCep NoREHA ERKOÇ UzmanıREHA ERKOÇ Özel MuayeneREHA ERKOÇ NumarasıREHA ERKOÇ Nerede ÇalışıyorREHA ERKOÇ GörevliUzmanlıkAileREHA ERKOÇ ŞikayetREHA ERKOÇ ÖneriREHA ERKOÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarREHA ERKOÇ KimdirSekreterHemşireREHA ERKOÇ Yeni BilgileriREHA ERKOÇ Hakkında BilgiCerrahHekimREHA ERKOÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikREHA ERKOÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviREHA ERKOÇ Doğum TarihiİrtibatREHA ERKOÇ Tedavi OlanlarSağlıkREHA ERKOÇ ÖzgeçmişREHA ERKOÇ BiyografiCerrahisiREHA ERKOÇ DoktordurREHA ERKOÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıREHA ERKOÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirREHA ERKOÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirİçHastalıklarıUzmanıZ,  Burnu,  Z,  Burnu,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Zeytinburnu
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (543) 391 5275
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (543) 391 5275
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 13.159 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır