Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Gülek Mutlu
Gülek Mutlu (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Gülek Mutlu (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Gülek Mutlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Gülek Mutlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Gülek Mutlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Gülek Mutlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Gülek Mutlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Gülek,  Mutlu,   İstanbulGülek Mutlu Muayene ÜcretiGülek Mutlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGülek Mutlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGülek Mutlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGülek Mutlu Hakkında BilgiYorumlarGülek Mutlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGülek Mutlu HakkındaGülek Mutlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGülek Mutlu ÖzgeçmişiGülek Mutlu RandevuGülek Mutlu MuayenehaneGülek Mutlu Muayene ÜcretiGülek Mutlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGülek Mutlu BulGetirGülek Mutlu NeredeCep NoGülek Mutlu UzmanıGülek Mutlu Özel MuayeneGülek Mutlu NumarasıGülek Mutlu Nerede ÇalışıyorGülek Mutlu GörevliUzmanlıkAileGülek Mutlu ŞikayetGülek Mutlu ÖneriGülek Mutlu EleştiriHastalıklarıYorumlarGülek Mutlu KimdirSekreterHemşireGülek Mutlu Yeni BilgileriGülek Mutlu Hakkında BilgiCerrahHekimGülek Mutlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGülek Mutlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGülek Mutlu Doğum TarihiİrtibatGülek Mutlu Tedavi OlanlarSağlıkGülek Mutlu ÖzgeçmişGülek Mutlu BiyografiCerrahisiGülek Mutlu DoktordurGülek Mutlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGülek Mutlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGülek Mutlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanıBakırköy,  DrSadi,  Konuk,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesi,  Bakırköy,  DrSadi,  Konuk,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesi,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Bakırköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 542 6969
Faks Numarası
0 (212) 542 6969
Hastane Telefonu
0 (212) 542 6969
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14.449 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır