Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Nurseli Toksoy
Nurseli Toksoy (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nurseli Toksoy (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nurseli Toksoy ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nurseli Toksoy ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nurseli Toksoy ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nurseli Toksoy ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nurseli Toksoy ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Nurseli,  Toksoy,   İstanbulNurseli Toksoy Muayene ÜcretiNurseli Toksoy Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNurseli Toksoy Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNurseli Toksoy ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNurseli Toksoy Hakkında BilgiYorumlarNurseli Toksoy KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNurseli Toksoy HakkındaNurseli Toksoy Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNurseli Toksoy ÖzgeçmişiNurseli Toksoy RandevuNurseli Toksoy MuayenehaneNurseli Toksoy Muayene ÜcretiNurseli Toksoy ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNurseli Toksoy BulGetirNurseli Toksoy NeredeCep NoNurseli Toksoy UzmanıNurseli Toksoy Özel MuayeneNurseli Toksoy NumarasıNurseli Toksoy Nerede ÇalışıyorNurseli Toksoy GörevliUzmanlıkAileNurseli Toksoy ŞikayetNurseli Toksoy ÖneriNurseli Toksoy EleştiriHastalıklarıYorumlarNurseli Toksoy KimdirSekreterHemşireNurseli Toksoy Yeni BilgileriNurseli Toksoy Hakkında BilgiCerrahHekimNurseli Toksoy AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNurseli Toksoy TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNurseli Toksoy Doğum TarihiİrtibatNurseli Toksoy Tedavi OlanlarSağlıkNurseli Toksoy ÖzgeçmişNurseli Toksoy BiyografiCerrahisiNurseli Toksoy DoktordurNurseli Toksoy Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNurseli Toksoy TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNurseli Toksoy Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanıBakırköy,  Dr,  Sadi,  Konuk,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesibr,  Bakırköy,  Dr,  Sadi,  Konuk,  Eğitim,  ve,  Araştırma,  Hastanesibr,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Bakırköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 542 6969
Faks Numarası
0 (212) 542 6969
Hastane Telefonu
0 (212) 542 6969
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 10.796 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır