Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Serkan İşler
Serkan İşler (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serkan İşler (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Serkan İşler ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Serkan İşler ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Serkan İşler ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Serkan İşler ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Serkan İşler ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Serkan,  İşler,   İstanbulSerkan İşler Muayene ÜcretiSerkan İşler Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerkan İşler Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerkan İşler ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerkan İşler Hakkında BilgiYorumlarSerkan İşler KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerkan İşler HakkındaSerkan İşler Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerkan İşler ÖzgeçmişiSerkan İşler RandevuSerkan İşler MuayenehaneSerkan İşler Muayene ÜcretiSerkan İşler ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerkan İşler BulGetirSerkan İşler NeredeCep NoSerkan İşler UzmanıSerkan İşler Özel MuayeneSerkan İşler NumarasıSerkan İşler Nerede ÇalışıyorSerkan İşler GörevliUzmanlıkAileSerkan İşler ŞikayetSerkan İşler ÖneriSerkan İşler EleştiriHastalıklarıYorumlarSerkan İşler KimdirSekreterHemşireSerkan İşler Yeni BilgileriSerkan İşler Hakkında BilgiCerrahHekimSerkan İşler AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerkan İşler TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerkan İşler Doğum TarihiİrtibatSerkan İşler Tedavi OlanlarSağlıkSerkan İşler ÖzgeçmişSerkan İşler BiyografiCerrahisiSerkan İşler DoktordurSerkan İşler Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerkan İşler TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerkan İşler Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,964 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır