Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Saadettin Güney
Saadettin Güney (Adana Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Saadettin Güney (Adana Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Saadettin Güney ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Saadettin Güney ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Saadettin Güney ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Saadettin Güney ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Saadettin Güney ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Saadettin,  Güney,   AdanaSaadettin Güney Muayene ÜcretiSaadettin Güney Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSaadettin Güney Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSaadettin Güney ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSaadettin Güney Hakkında BilgiYorumlarSaadettin Güney KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSaadettin Güney HakkındaSaadettin Güney Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSaadettin Güney ÖzgeçmişiSaadettin Güney RandevuSaadettin Güney MuayenehaneSaadettin Güney Muayene ÜcretiSaadettin Güney ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSaadettin Güney BulGetirSaadettin Güney NeredeCep NoSaadettin Güney UzmanıSaadettin Güney Özel MuayeneSaadettin Güney NumarasıSaadettin Güney Nerede ÇalışıyorSaadettin Güney GörevliUzmanlıkAileSaadettin Güney ŞikayetSaadettin Güney ÖneriSaadettin Güney EleştiriHastalıklarıYorumlarSaadettin Güney KimdirSekreterHemşireSaadettin Güney Yeni BilgileriSaadettin Güney Hakkında BilgiCerrahHekimSaadettin Güney AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSaadettin Güney TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSaadettin Güney Doğum TarihiİrtibatSaadettin Güney Tedavi OlanlarSağlıkSaadettin Güney ÖzgeçmişSaadettin Güney BiyografiCerrahisiSaadettin Güney DoktordurSaadettin Güney Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSaadettin Güney TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSaadettin Güney Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 63,462 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır