Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Nihat Sever
Nihat Sever (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nihat Sever (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Nihat,  Sever,   İstanbulNihat Sever Muayene ÜcretiNihat Sever Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNihat Sever Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNihat Sever ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNihat Sever Hakkında BilgiYorumlarNihat Sever KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNihat Sever HakkındaNihat Sever Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNihat Sever ÖzgeçmişiNihat Sever RandevuNihat Sever MuayenehaneNihat Sever Muayene ÜcretiNihat Sever ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNihat Sever BulGetirNihat Sever NeredeCep NoNihat Sever UzmanıNihat Sever Özel MuayeneNihat Sever NumarasıNihat Sever Nerede ÇalışıyorNihat Sever GörevliUzmanlıkAileNihat Sever ŞikayetNihat Sever ÖneriNihat Sever EleştiriHastalıklarıYorumlarNihat Sever KimdirSekreterHemşireNihat Sever Yeni BilgileriNihat Sever Hakkında BilgiCerrahHekimNihat Sever AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNihat Sever TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNihat Sever Doğum TarihiİrtibatNihat Sever Tedavi OlanlarSağlıkNihat Sever ÖzgeçmişNihat Sever BiyografiCerrahisiNihat Sever DoktordurNihat Sever Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNihat Sever TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNihat Sever Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanıŞişli,  Etfal,  Hastanesi,  0,  212,  231,  22,  09br,  İnternational,  Hospital,  0,  212,  663,  30,  00br,  Şişli,  Etfal,  Hastanesi,  0,  212,  231,  22,  09br,  İnternational,  Hospital,  0,  212,  663,  30,  00br,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 231 2209
Faks Numarası
0 (212) 231 2209
Hastane Telefonu
0 (212) 663 3000
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 126 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Ayak Bilekleri : Baş parmağınızla ayak bileğinizin arka kısmına bastırın. Eğer bastırdığınız noktada çok fazla çukurluk oluşuyorsa, o zaman kalp, akciğer, böbrek sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz…


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır