Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Neşe Güney
Neşe Güney (Bursa Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Neşe Güney (Bursa Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Neşe,  Güney,   BursaNeşe Güney Muayene ÜcretiNeşe Güney Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNeşe Güney Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNeşe Güney ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNeşe Güney Hakkında BilgiYorumlarNeşe Güney KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNeşe Güney HakkındaNeşe Güney Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNeşe Güney ÖzgeçmişiNeşe Güney RandevuNeşe Güney MuayenehaneNeşe Güney Muayene ÜcretiNeşe Güney ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNeşe Güney BulGetirNeşe Güney NeredeCep NoNeşe Güney UzmanıNeşe Güney Özel MuayeneNeşe Güney NumarasıNeşe Güney Nerede ÇalışıyorNeşe Güney GörevliUzmanlıkAileNeşe Güney ŞikayetNeşe Güney ÖneriNeşe Güney EleştiriHastalıklarıYorumlarNeşe Güney KimdirSekreterHemşireNeşe Güney Yeni BilgileriNeşe Güney Hakkında BilgiCerrahHekimNeşe Güney AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNeşe Güney TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNeşe Güney Doğum TarihiİrtibatNeşe Güney Tedavi OlanlarSağlıkNeşe Güney ÖzgeçmişNeşe Güney BiyografiCerrahisiNeşe Güney DoktordurNeşe Güney Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNeşe Güney TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNeşe Güney Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanıBursa,  Çocuk,  Hastanesi,  0,  224,  220,  70,  40,  Bursa,  Çocuk,  Hastanesi,  0,  224,  220,  70,  40,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Bursa / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (224) 220 7040
Faks Numarası
0 (224) 220 7040
Hastane Telefonu
0 (224) 220 7040
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 1.391 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Dünya genelinde, kanser hastalarının %22'si sigara nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Sigara, akciğer kanserinin %71'inden sorumludur. Akciğer, mide, karaciğer, kolon ve göğüs kanseri dünya genelinde en çok görülen kanser türleridir. Kanser vakalarının %70'i dar ve orta gelirli ülkelerde görülmektedir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır