Doktor Bilgileri

Prof.Dr. M. Emin Şenocak
M. Emin şenocak (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor M. Emin şenocak (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.M,  Emin,  şenocak,   İstanbulM. Emin şenocak Muayene ÜcretiM. Emin şenocak Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerM. Emin şenocak Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriM. Emin şenocak ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarM. Emin şenocak Hakkında BilgiYorumlarM. Emin şenocak KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiM. Emin şenocak HakkındaM. Emin şenocak Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıM. Emin şenocak ÖzgeçmişiM. Emin şenocak RandevuM. Emin şenocak MuayenehaneM. Emin şenocak Muayene ÜcretiM. Emin şenocak ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraM. Emin şenocak BulGetirM. Emin şenocak NeredeCep NoM. Emin şenocak UzmanıM. Emin şenocak Özel MuayeneM. Emin şenocak NumarasıM. Emin şenocak Nerede ÇalışıyorM. Emin şenocak GörevliUzmanlıkAileM. Emin şenocak ŞikayetM. Emin şenocak ÖneriM. Emin şenocak EleştiriHastalıklarıYorumlarM. Emin şenocak KimdirSekreterHemşireM. Emin şenocak Yeni BilgileriM. Emin şenocak Hakkında BilgiCerrahHekimM. Emin şenocak AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikM. Emin şenocak TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviM. Emin şenocak Doğum TarihiİrtibatM. Emin şenocak Tedavi OlanlarSağlıkM. Emin şenocak ÖzgeçmişM. Emin şenocak BiyografiCerrahisiM. Emin şenocak DoktordurM. Emin şenocak Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıM. Emin şenocak TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirM. Emin şenocak Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanıHacettepe,  Tıp,  Fakültesi,  Hastanesi,  0,  312,  310,  35,  45,  Hacettepe,  Tıp,  Fakültesi,  Hastanesi,  0,  312,  310,  35,  45,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (312) 310 3545
Faks Numarası
0 (312) 310 3545
Hastane Telefonu
0 (312) 310 3545
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 729 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Normal bir insan vücudunda bulunan elektrik 25 Wattlık bir lambayı dakikalarca yakabilir.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır