Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Akgün Hiçsönmez
Akgün Hiçsönmez (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Akgün Hiçsönmez (İstanbul Pediatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Akgün,  Hiçsönmez,   İstanbulAkgün Hiçsönmez Muayene ÜcretiAkgün Hiçsönmez Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAkgün Hiçsönmez Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAkgün Hiçsönmez ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAkgün Hiçsönmez Hakkında BilgiYorumlarAkgün Hiçsönmez KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAkgün Hiçsönmez HakkındaAkgün Hiçsönmez Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAkgün Hiçsönmez ÖzgeçmişiAkgün Hiçsönmez RandevuAkgün Hiçsönmez MuayenehaneAkgün Hiçsönmez Muayene ÜcretiAkgün Hiçsönmez ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAkgün Hiçsönmez BulGetirAkgün Hiçsönmez NeredeCep NoAkgün Hiçsönmez UzmanıAkgün Hiçsönmez Özel MuayeneAkgün Hiçsönmez NumarasıAkgün Hiçsönmez Nerede ÇalışıyorAkgün Hiçsönmez GörevliUzmanlıkAileAkgün Hiçsönmez ŞikayetAkgün Hiçsönmez ÖneriAkgün Hiçsönmez EleştiriHastalıklarıYorumlarAkgün Hiçsönmez KimdirSekreterHemşireAkgün Hiçsönmez Yeni BilgileriAkgün Hiçsönmez Hakkında BilgiCerrahHekimAkgün Hiçsönmez AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAkgün Hiçsönmez TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAkgün Hiçsönmez Doğum TarihiİrtibatAkgün Hiçsönmez Tedavi OlanlarSağlıkAkgün Hiçsönmez ÖzgeçmişAkgün Hiçsönmez BiyografiCerrahisiAkgün Hiçsönmez DoktordurAkgün Hiçsönmez Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAkgün Hiçsönmez TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAkgün Hiçsönmez Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPediatriUzmanıHacettepe,  Tıp,  Fakültesi,  Hastanesi,  312,  310,  35,  45,  Hacettepe,  Tıp,  Fakültesi,  Hastanesi,  312,  310,  35,  45,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (312) 310 3545
Faks Numarası
0 (312) 310 3545
Hastane Telefonu
0 (312) 310 3545
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 2 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Vücudumuzda bulunan yağla 7 iri sabun kalıbı yapabiliriz.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır