Doktor Bilgileri

Doç.Dr. AyşIn Uçkun-kitapçi
Ayşın UÇKUN-KİTAPÇI (Ankara Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayşın UÇKUN-KİTAPÇI (Ankara Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Ayşın,  UÇKUN-KİTAPÇI,   AnkaraAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Muayene ÜcretiAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyşın UÇKUN-KİTAPÇI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Hakkında BilgiYorumlarAyşın UÇKUN-KİTAPÇI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyşın UÇKUN-KİTAPÇI HakkındaAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyşın UÇKUN-KİTAPÇI ÖzgeçmişiAyşın UÇKUN-KİTAPÇI RandevuAyşın UÇKUN-KİTAPÇI MuayenehaneAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Muayene ÜcretiAyşın UÇKUN-KİTAPÇI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyşın UÇKUN-KİTAPÇI BulGetirAyşın UÇKUN-KİTAPÇI NeredeCep NoAyşın UÇKUN-KİTAPÇI UzmanıAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Özel MuayeneAyşın UÇKUN-KİTAPÇI NumarasıAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Nerede ÇalışıyorAyşın UÇKUN-KİTAPÇI GörevliUzmanlıkAileAyşın UÇKUN-KİTAPÇI ŞikayetAyşın UÇKUN-KİTAPÇI ÖneriAyşın UÇKUN-KİTAPÇI EleştiriHastalıklarıYorumlarAyşın UÇKUN-KİTAPÇI KimdirSekreterHemşireAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Yeni BilgileriAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Hakkında BilgiCerrahHekimAyşın UÇKUN-KİTAPÇI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyşın UÇKUN-KİTAPÇI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Doğum TarihiİrtibatAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Tedavi OlanlarSağlıkAyşın UÇKUN-KİTAPÇI ÖzgeçmişAyşın UÇKUN-KİTAPÇI BiyografiCerrahisiAyşın UÇKUN-KİTAPÇI DoktordurAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyşın UÇKUN-KİTAPÇI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyşın UÇKUN-KİTAPÇI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukEndokrinolojisiUzmanıMutluköy,  Sitesi,  1952,  Sokak,  No,  4br,  Ümitköy,  Çayyolu,  Ankara,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (312) 235 1680
Faks Numarası
0 (312) 235 1681
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 11 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Kalbimiz normal olarak dakikada 70-72 kere atar. Bu atışa göre 70 yaşındaki insanın kalbi 2500 milyon kere atmış ve bu süre içindede 167561600000 kilo kan damarlarımıza pompalamıştır


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır