Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mehmet Bülent Erdoğan
Mehmet Bülent Erdoğan (İstanbul Psikolog - Psikiyatrist Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Bülent Erdoğan (İstanbul Psikolog - Psikiyatrist Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mehmet,  Bülent,  Erdoğan,   İstanbulMehmet Bülent Erdoğan Muayene ÜcretiMehmet Bülent Erdoğan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Bülent Erdoğan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Bülent Erdoğan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Bülent Erdoğan Hakkında BilgiYorumlarMehmet Bülent Erdoğan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Bülent Erdoğan HakkındaMehmet Bülent Erdoğan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Bülent Erdoğan ÖzgeçmişiMehmet Bülent Erdoğan RandevuMehmet Bülent Erdoğan MuayenehaneMehmet Bülent Erdoğan Muayene ÜcretiMehmet Bülent Erdoğan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Bülent Erdoğan BulGetirMehmet Bülent Erdoğan NeredeCep NoMehmet Bülent Erdoğan UzmanıMehmet Bülent Erdoğan Özel MuayeneMehmet Bülent Erdoğan NumarasıMehmet Bülent Erdoğan Nerede ÇalışıyorMehmet Bülent Erdoğan GörevliUzmanlıkAileMehmet Bülent Erdoğan ŞikayetMehmet Bülent Erdoğan ÖneriMehmet Bülent Erdoğan EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Bülent Erdoğan KimdirSekreterHemşireMehmet Bülent Erdoğan Yeni BilgileriMehmet Bülent Erdoğan Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Bülent Erdoğan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Bülent Erdoğan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Bülent Erdoğan Doğum TarihiİrtibatMehmet Bülent Erdoğan Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Bülent Erdoğan ÖzgeçmişMehmet Bülent Erdoğan BiyografiCerrahisiMehmet Bülent Erdoğan DoktordurMehmet Bülent Erdoğan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Bülent Erdoğan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Bülent Erdoğan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikolog-PsikiyatristEthem,  Efendi,  Caddesi,  No:,  37,  Daire:,  1,  Aksular,  Apt,  ERENKÖY,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Kadıköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (533) 567 3970
Faks Numarası
0 (216) 411 6806
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Bebekken 270 den fazla kemiğimiz varken büyüdükçe bunların bazısı birbiriyle kaynaşarak sonunda sadece 206 kemikle kalırız.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır