Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Mehmet Ata
Mehmet ATA (Balıkesir Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet ATA (Balıkesir Göz Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Mehmet,  ATA,   BalıkesirMehmet ATA Muayene ÜcretiMehmet ATA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet ATA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet ATA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet ATA Hakkında BilgiYorumlarMehmet ATA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet ATA HakkındaMehmet ATA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet ATA ÖzgeçmişiMehmet ATA RandevuMehmet ATA MuayenehaneMehmet ATA Muayene ÜcretiMehmet ATA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet ATA BulGetirMehmet ATA NeredeCep NoMehmet ATA UzmanıMehmet ATA Özel MuayeneMehmet ATA NumarasıMehmet ATA Nerede ÇalışıyorMehmet ATA GörevliUzmanlıkAileMehmet ATA ŞikayetMehmet ATA ÖneriMehmet ATA EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet ATA KimdirSekreterHemşireMehmet ATA Yeni BilgileriMehmet ATA Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet ATA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet ATA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet ATA Doğum TarihiİrtibatMehmet ATA Tedavi OlanlarSağlıkMehmet ATA ÖzgeçmişMehmet ATA BiyografiCerrahisiMehmet ATA DoktordurMehmet ATA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet ATA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet ATA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGözHastalıklarıUzmanıkızılay,  cadaltıeylül,  okulu,  karşısı,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Balıkesir / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (266) 249 9292
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35.778 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Ayak Bilekleri : Baş parmağınızla ayak bileğinizin arka kısmına bastırın. Eğer bastırdığınız noktada çok fazla çukurluk oluşuyorsa, o zaman kalp, akciğer, böbrek sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz…


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır