Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Suriye AltIay
Suriye Altıay (Edirne Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Suriye Altıay (Edirne Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Suriye,  Altıay,   EdirneSuriye Altıay Muayene ÜcretiSuriye Altıay Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSuriye Altıay Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSuriye Altıay ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSuriye Altıay Hakkında BilgiYorumlarSuriye Altıay KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSuriye Altıay HakkındaSuriye Altıay Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSuriye Altıay ÖzgeçmişiSuriye Altıay RandevuSuriye Altıay MuayenehaneSuriye Altıay Muayene ÜcretiSuriye Altıay ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSuriye Altıay BulGetirSuriye Altıay NeredeCep NoSuriye Altıay UzmanıSuriye Altıay Özel MuayeneSuriye Altıay NumarasıSuriye Altıay Nerede ÇalışıyorSuriye Altıay GörevliUzmanlıkAileSuriye Altıay ŞikayetSuriye Altıay ÖneriSuriye Altıay EleştiriHastalıklarıYorumlarSuriye Altıay KimdirSekreterHemşireSuriye Altıay Yeni BilgileriSuriye Altıay Hakkında BilgiCerrahHekimSuriye Altıay AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSuriye Altıay TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSuriye Altıay Doğum TarihiİrtibatSuriye Altıay Tedavi OlanlarSağlıkSuriye Altıay ÖzgeçmişSuriye Altıay BiyografiCerrahisiSuriye Altıay DoktordurSuriye Altıay Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSuriye Altıay TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSuriye Altıay Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukHastalıklarıUzmanıKoca,  Sinan,  mh,  Sadık,  Ahmet,  cd,  Aksu,  Apt,  NO:361,  edirne,  Hastane,  de,  çalışmıyorum,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Edirne / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (284) 236 4242
Faks Numarası
Hastane Telefonu
0 (533) 055 3739
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 2.008 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Parmak uzunluğu : İşaret ve yüzük parmakları aynı uzunlukta olan kişilerin kalp krizi geçirme riski daha fazla.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır