Doktor Bilgileri

Dt. Figen Özçelebi
Figen ÖZÇELEBİ (Konya Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Figen ÖZÇELEBİ (Konya Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Figen,  ÖZÇELEBİ,   KonyaFigen ÖZÇELEBİ Muayene ÜcretiFigen ÖZÇELEBİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFigen ÖZÇELEBİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFigen ÖZÇELEBİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFigen ÖZÇELEBİ Hakkında BilgiYorumlarFigen ÖZÇELEBİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFigen ÖZÇELEBİ HakkındaFigen ÖZÇELEBİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFigen ÖZÇELEBİ ÖzgeçmişiFigen ÖZÇELEBİ RandevuFigen ÖZÇELEBİ MuayenehaneFigen ÖZÇELEBİ Muayene ÜcretiFigen ÖZÇELEBİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFigen ÖZÇELEBİ BulGetirFigen ÖZÇELEBİ NeredeCep NoFigen ÖZÇELEBİ UzmanıFigen ÖZÇELEBİ Özel MuayeneFigen ÖZÇELEBİ NumarasıFigen ÖZÇELEBİ Nerede ÇalışıyorFigen ÖZÇELEBİ GörevliUzmanlıkAileFigen ÖZÇELEBİ ŞikayetFigen ÖZÇELEBİ ÖneriFigen ÖZÇELEBİ EleştiriHastalıklarıYorumlarFigen ÖZÇELEBİ KimdirSekreterHemşireFigen ÖZÇELEBİ Yeni BilgileriFigen ÖZÇELEBİ Hakkında BilgiCerrahHekimFigen ÖZÇELEBİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFigen ÖZÇELEBİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFigen ÖZÇELEBİ Doğum TarihiİrtibatFigen ÖZÇELEBİ Tedavi OlanlarSağlıkFigen ÖZÇELEBİ ÖzgeçmişFigen ÖZÇELEBİ BiyografiCerrahisiFigen ÖZÇELEBİ DoktordurFigen ÖZÇELEBİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFigen ÖZÇELEBİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFigen ÖZÇELEBİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimiŞeyh,  Sadrettin,  Mahallesi,  Kazım,  Karabekir,  Caddesi,  Altıncaba,  İş,  Merkezi,  Kat:2,  No:202,  Konya,  Merambr,  Şeyh,  Sadrettin,  Mahallesi,  Kazım,  Karabekir,  Caddesi,  Altıncaba,  İş,  Merkezi,  Kat:2,  No:202,  Konya,  Merambr,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Konya / Meram
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (332) 350 6615
Faks Numarası
0 (332) 352 4258
Hastane Telefonu
0 (332) 352 4258
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 2.806 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Hafıza kontrolü : Bir tepsinin üstüne rasgele 10 eşya koyun. Tepsiye sadece 10 saniye bakın. Kaç tanesini hatırlayabildiniz? İyi bir hafızanızın olması Alzheimer’le karşılaşma riskinizin daha az olacağı anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır