Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Esra Savas Kaplan
Esra Savas Kaplan (İstanbul Psikolog - Psikiyatrist Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Esra Savas Kaplan (İstanbul Psikolog - Psikiyatrist Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Uzm.Dr.Esra,  Savas,  Kaplan,   İstanbulEsra Savas Kaplan Muayene ÜcretiEsra Savas Kaplan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEsra Savas Kaplan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEsra Savas Kaplan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEsra Savas Kaplan Hakkında BilgiYorumlarEsra Savas Kaplan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEsra Savas Kaplan HakkındaEsra Savas Kaplan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEsra Savas Kaplan ÖzgeçmişiEsra Savas Kaplan RandevuEsra Savas Kaplan MuayenehaneEsra Savas Kaplan Muayene ÜcretiEsra Savas Kaplan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEsra Savas Kaplan BulGetirEsra Savas Kaplan NeredeCep NoEsra Savas Kaplan UzmanıEsra Savas Kaplan Özel MuayeneEsra Savas Kaplan NumarasıEsra Savas Kaplan Nerede ÇalışıyorEsra Savas Kaplan GörevliUzmanlıkAileEsra Savas Kaplan ŞikayetEsra Savas Kaplan ÖneriEsra Savas Kaplan EleştiriHastalıklarıYorumlarEsra Savas Kaplan KimdirSekreterHemşireEsra Savas Kaplan Yeni BilgileriEsra Savas Kaplan Hakkında BilgiCerrahHekimEsra Savas Kaplan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEsra Savas Kaplan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEsra Savas Kaplan Doğum TarihiİrtibatEsra Savas Kaplan Tedavi OlanlarSağlıkEsra Savas Kaplan ÖzgeçmişEsra Savas Kaplan BiyografiCerrahisiEsra Savas Kaplan DoktordurEsra Savas Kaplan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEsra Savas Kaplan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEsra Savas Kaplan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikolog-PsikiyatristFiorya,  caddesi,  corner,  plaza,  kat,  4,  florya,  bakırkoy,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Bakırköy
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (212) 541 8858
Faks Numarası
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 108 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar
bunlari biliyormusunuz

Hafıza kontrolü : Bir tepsinin üstüne rasgele 10 eşya koyun. Tepsiye sadece 10 saniye bakın. Kaç tanesini hatırlayabildiniz? İyi bir hafızanızın olması Alzheimer’le karşılaşma riskinizin daha az olacağı anlamına geliyor.


Bunları biliyor muydunuz ?
Copyright © 2013-2018 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır