Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ekrem Şentürk
Ekrem ŞENTÜRK (İzmir Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ekrem ŞENTÜRK (İzmir Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ekrem ŞENTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ekrem ŞENTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ekrem ŞENTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ekrem ŞENTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ekrem ŞENTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Ekrem,  ŞENTÜRK,   İzmirEkrem ŞENTÜRK Muayene ÜcretiEkrem ŞENTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEkrem ŞENTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEkrem ŞENTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEkrem ŞENTÜRK Hakkında BilgiYorumlarEkrem ŞENTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEkrem ŞENTÜRK HakkındaEkrem ŞENTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEkrem ŞENTÜRK ÖzgeçmişiEkrem ŞENTÜRK RandevuEkrem ŞENTÜRK MuayenehaneEkrem ŞENTÜRK Muayene ÜcretiEkrem ŞENTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEkrem ŞENTÜRK BulGetirEkrem ŞENTÜRK NeredeCep NoEkrem ŞENTÜRK UzmanıEkrem ŞENTÜRK Özel MuayeneEkrem ŞENTÜRK NumarasıEkrem ŞENTÜRK Nerede ÇalışıyorEkrem ŞENTÜRK GörevliUzmanlıkAileEkrem ŞENTÜRK ŞikayetEkrem ŞENTÜRK ÖneriEkrem ŞENTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarEkrem ŞENTÜRK KimdirSekreterHemşireEkrem ŞENTÜRK Yeni BilgileriEkrem ŞENTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimEkrem ŞENTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEkrem ŞENTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEkrem ŞENTÜRK Doğum TarihiİrtibatEkrem ŞENTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkEkrem ŞENTÜRK ÖzgeçmişEkrem ŞENTÜRK BiyografiCerrahisiEkrem ŞENTÜRK DoktordurEkrem ŞENTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEkrem ŞENTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEkrem ŞENTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirGöğüsCerrahisiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İzmir / Karşıyaka
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,239 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır