Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Nermin Köşüş
Nermin KÖŞÜŞ (Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nermin KÖŞÜŞ (Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nermin KÖŞÜŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nermin KÖŞÜŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nermin KÖŞÜŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nermin KÖŞÜŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nermin KÖŞÜŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Nermin,  KÖŞÜŞ,   AnkaraNermin KÖŞÜŞ Muayene ÜcretiNermin KÖŞÜŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNermin KÖŞÜŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNermin KÖŞÜŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNermin KÖŞÜŞ Hakkında BilgiYorumlarNermin KÖŞÜŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNermin KÖŞÜŞ HakkındaNermin KÖŞÜŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNermin KÖŞÜŞ ÖzgeçmişiNermin KÖŞÜŞ RandevuNermin KÖŞÜŞ MuayenehaneNermin KÖŞÜŞ Muayene ÜcretiNermin KÖŞÜŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNermin KÖŞÜŞ BulGetirNermin KÖŞÜŞ NeredeCep NoNermin KÖŞÜŞ UzmanıNermin KÖŞÜŞ Özel MuayeneNermin KÖŞÜŞ NumarasıNermin KÖŞÜŞ Nerede ÇalışıyorNermin KÖŞÜŞ GörevliUzmanlıkAileNermin KÖŞÜŞ ŞikayetNermin KÖŞÜŞ ÖneriNermin KÖŞÜŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarNermin KÖŞÜŞ KimdirSekreterHemşireNermin KÖŞÜŞ Yeni BilgileriNermin KÖŞÜŞ Hakkında BilgiCerrahHekimNermin KÖŞÜŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNermin KÖŞÜŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNermin KÖŞÜŞ Doğum TarihiİrtibatNermin KÖŞÜŞ Tedavi OlanlarSağlıkNermin KÖŞÜŞ ÖzgeçmişNermin KÖŞÜŞ BiyografiCerrahisiNermin KÖŞÜŞ DoktordurNermin KÖŞÜŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNermin KÖŞÜŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNermin KÖŞÜŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Çankaya
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,312 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır