Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Yunus AydIn
Yunus Aydın (Denizli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yunus Aydın (Denizli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Yunus Aydın ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Yunus Aydın ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Yunus Aydın ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Yunus Aydın ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Yunus Aydın ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Yunus,  Aydın,   DenizliYunus Aydın Muayene ÜcretiYunus Aydın Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYunus Aydın Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYunus Aydın ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYunus Aydın Hakkında BilgiYorumlarYunus Aydın KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYunus Aydın HakkındaYunus Aydın Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYunus Aydın ÖzgeçmişiYunus Aydın RandevuYunus Aydın MuayenehaneYunus Aydın Muayene ÜcretiYunus Aydın ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYunus Aydın BulGetirYunus Aydın NeredeCep NoYunus Aydın UzmanıYunus Aydın Özel MuayeneYunus Aydın NumarasıYunus Aydın Nerede ÇalışıyorYunus Aydın GörevliUzmanlıkAileYunus Aydın ŞikayetYunus Aydın ÖneriYunus Aydın EleştiriHastalıklarıYorumlarYunus Aydın KimdirSekreterHemşireYunus Aydın Yeni BilgileriYunus Aydın Hakkında BilgiCerrahHekimYunus Aydın AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYunus Aydın TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYunus Aydın Doğum TarihiİrtibatYunus Aydın Tedavi OlanlarSağlıkYunus Aydın ÖzgeçmişYunus Aydın BiyografiCerrahisiYunus Aydın DoktordurYunus Aydın Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYunus Aydın TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYunus Aydın Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKadınHastalıklarıveDoğumUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 98,639 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır