Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Cengiz Tekin
Cengiz TEKİN (Aydın Beyin Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Cengiz TEKİN (Aydın Beyin Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Cengiz TEKİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Cengiz TEKİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Cengiz TEKİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Cengiz TEKİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Cengiz TEKİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Cengiz,  TEKİN,   AydınCengiz TEKİN Muayene ÜcretiCengiz TEKİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCengiz TEKİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCengiz TEKİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCengiz TEKİN Hakkında BilgiYorumlarCengiz TEKİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCengiz TEKİN HakkındaCengiz TEKİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCengiz TEKİN ÖzgeçmişiCengiz TEKİN RandevuCengiz TEKİN MuayenehaneCengiz TEKİN Muayene ÜcretiCengiz TEKİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCengiz TEKİN BulGetirCengiz TEKİN NeredeCep NoCengiz TEKİN UzmanıCengiz TEKİN Özel MuayeneCengiz TEKİN NumarasıCengiz TEKİN Nerede ÇalışıyorCengiz TEKİN GörevliUzmanlıkAileCengiz TEKİN ŞikayetCengiz TEKİN ÖneriCengiz TEKİN EleştiriHastalıklarıYorumlarCengiz TEKİN KimdirSekreterHemşireCengiz TEKİN Yeni BilgileriCengiz TEKİN Hakkında BilgiCerrahHekimCengiz TEKİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCengiz TEKİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCengiz TEKİN Doğum TarihiİrtibatCengiz TEKİN Tedavi OlanlarSağlıkCengiz TEKİN ÖzgeçmişCengiz TEKİN BiyografiCerrahisiCengiz TEKİN DoktordurCengiz TEKİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCengiz TEKİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCengiz TEKİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Aydın / Nazilli
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,560 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır