Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Mehmet İnal
Mehmet İnal (Adana radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet İnal (Adana radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet İnal ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet İnal ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet İnal ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet İnal ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet İnal ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Mehmet,  İnal,   AdanaMehmet İnal Muayene ÜcretiMehmet İnal Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet İnal Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet İnal ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet İnal Hakkında BilgiYorumlarMehmet İnal KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet İnal HakkındaMehmet İnal Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet İnal ÖzgeçmişiMehmet İnal RandevuMehmet İnal MuayenehaneMehmet İnal Muayene ÜcretiMehmet İnal ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet İnal BulGetirMehmet İnal NeredeCep NoMehmet İnal UzmanıMehmet İnal Özel MuayeneMehmet İnal NumarasıMehmet İnal Nerede ÇalışıyorMehmet İnal GörevliUzmanlıkAileMehmet İnal ŞikayetMehmet İnal ÖneriMehmet İnal EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet İnal KimdirSekreterHemşireMehmet İnal Yeni BilgileriMehmet İnal Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet İnal AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet İnal TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet İnal Doğum TarihiİrtibatMehmet İnal Tedavi OlanlarSağlıkMehmet İnal ÖzgeçmişMehmet İnal BiyografiCerrahisiMehmet İnal DoktordurMehmet İnal Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet İnal TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet İnal Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirradyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,944 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır