Doktor Bilgileri

Prof. Dr. Yasemin Turan
Yasemin Turan (Aydın Fizik Tedavi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Yasemin Turan (Aydın Fizik Tedavi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Yasemin Turan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Yasemin Turan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Yasemin Turan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Yasemin Turan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Yasemin Turan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof. Dr.Yasemin,  Turan,   AydınYasemin Turan Muayene ÜcretiYasemin Turan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYasemin Turan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYasemin Turan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYasemin Turan Hakkında BilgiYorumlarYasemin Turan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYasemin Turan HakkındaYasemin Turan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYasemin Turan ÖzgeçmişiYasemin Turan RandevuYasemin Turan MuayenehaneYasemin Turan Muayene ÜcretiYasemin Turan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYasemin Turan BulGetirYasemin Turan NeredeCep NoYasemin Turan UzmanıYasemin Turan Özel MuayeneYasemin Turan NumarasıYasemin Turan Nerede ÇalışıyorYasemin Turan GörevliUzmanlıkAileYasemin Turan ŞikayetYasemin Turan ÖneriYasemin Turan EleştiriHastalıklarıYorumlarYasemin Turan KimdirSekreterHemşireYasemin Turan Yeni BilgileriYasemin Turan Hakkında BilgiCerrahHekimYasemin Turan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYasemin Turan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYasemin Turan Doğum TarihiİrtibatYasemin Turan Tedavi OlanlarSağlıkYasemin Turan ÖzgeçmişYasemin Turan BiyografiCerrahisiYasemin Turan DoktordurYasemin Turan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYasemin Turan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYasemin Turan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikTedaviYOK,  Adnan,  Menderes,  Üniversitesi,  Fizik,  Tedavi,  ve,  Rehabilitasyon,  AD,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Aydın / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (530) 348 6632
Faks Numarası
Hastane Telefonu
4441256
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 2.716 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır