Doktor Bilgileri

Dr. Bahriye Ulu
BAHRİYE ULU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BAHRİYE ULU (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BAHRİYE ULU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BAHRİYE ULU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BAHRİYE ULU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BAHRİYE ULU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BAHRİYE ULU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BAHRİYE ULU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BAHRİYE ULU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BAHRİYE,  ULU,   AdanaBAHRİYE ULU Muayene ÜcretiBAHRİYE ULU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBAHRİYE ULU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBAHRİYE ULU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBAHRİYE ULU Hakkında BilgiYorumlarBAHRİYE ULU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBAHRİYE ULU HakkındaBAHRİYE ULU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBAHRİYE ULU ÖzgeçmişiBAHRİYE ULU RandevuBAHRİYE ULU MuayenehaneBAHRİYE ULU Muayene ÜcretiBAHRİYE ULU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBAHRİYE ULU BulGetirBAHRİYE ULU NeredeCep NoBAHRİYE ULU UzmanıBAHRİYE ULU Özel MuayeneBAHRİYE ULU NumarasıBAHRİYE ULU Nerede ÇalışıyorBAHRİYE ULU GörevliUzmanlıkAileBAHRİYE ULU ŞikayetBAHRİYE ULU ÖneriBAHRİYE ULU EleştiriHastalıklarıYorumlarBAHRİYE ULU KimdirSekreterHemşireBAHRİYE ULU Yeni BilgileriBAHRİYE ULU Hakkında BilgiCerrahHekimBAHRİYE ULU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBAHRİYE ULU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBAHRİYE ULU Doğum TarihiİrtibatBAHRİYE ULU Tedavi OlanlarSağlıkBAHRİYE ULU ÖzgeçmişBAHRİYE ULU BiyografiCerrahisiBAHRİYE ULU DoktordurBAHRİYE ULU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBAHRİYE ULU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBAHRİYE ULU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,049 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır