Doktor Bilgileri

Dr. İrfan Görgülü
İRFAN GÖRGÜLÜ (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İRFAN GÖRGÜLÜ (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İRFAN GÖRGÜLÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İRFAN GÖRGÜLÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İRFAN GÖRGÜLÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İRFAN GÖRGÜLÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İRFAN GÖRGÜLÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İRFAN GÖRGÜLÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İRFAN GÖRGÜLÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İRFAN,  GÖRGÜLÜ,   AdanaİRFAN GÖRGÜLÜ Muayene ÜcretiİRFAN GÖRGÜLÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİRFAN GÖRGÜLÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİRFAN GÖRGÜLÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİRFAN GÖRGÜLÜ Hakkında BilgiYorumlarİRFAN GÖRGÜLÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİRFAN GÖRGÜLÜ HakkındaİRFAN GÖRGÜLÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİRFAN GÖRGÜLÜ ÖzgeçmişiİRFAN GÖRGÜLÜ RandevuİRFAN GÖRGÜLÜ MuayenehaneİRFAN GÖRGÜLÜ Muayene ÜcretiİRFAN GÖRGÜLÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİRFAN GÖRGÜLÜ BulGetirİRFAN GÖRGÜLÜ NeredeCep NoİRFAN GÖRGÜLÜ UzmanıİRFAN GÖRGÜLÜ Özel MuayeneİRFAN GÖRGÜLÜ NumarasıİRFAN GÖRGÜLÜ Nerede ÇalışıyorİRFAN GÖRGÜLÜ GörevliUzmanlıkAileİRFAN GÖRGÜLÜ ŞikayetİRFAN GÖRGÜLÜ ÖneriİRFAN GÖRGÜLÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarİRFAN GÖRGÜLÜ KimdirSekreterHemşireİRFAN GÖRGÜLÜ Yeni BilgileriİRFAN GÖRGÜLÜ Hakkında BilgiCerrahHekimİRFAN GÖRGÜLÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİRFAN GÖRGÜLÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİRFAN GÖRGÜLÜ Doğum TarihiİrtibatİRFAN GÖRGÜLÜ Tedavi OlanlarSağlıkİRFAN GÖRGÜLÜ ÖzgeçmişİRFAN GÖRGÜLÜ BiyografiCerrahisiİRFAN GÖRGÜLÜ DoktordurİRFAN GÖRGÜLÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİRFAN GÖRGÜLÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİRFAN GÖRGÜLÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,608 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır