Doktor Bilgileri

Dr. Halil İbrahim Bilgiç
Halil İbrahim Bilgiç (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Halil İbrahim Bilgiç (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Halil İbrahim Bilgiç hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Halil İbrahim Bilgiç iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Halil İbrahim Bilgiç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Halil İbrahim Bilgiç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Halil İbrahim Bilgiç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Halil İbrahim Bilgiç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Halil İbrahim Bilgiç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Halil,  İbrahim,  Bilgiç,   AdanaHalil İbrahim Bilgiç Muayene ÜcretiHalil İbrahim Bilgiç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHalil İbrahim Bilgiç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHalil İbrahim Bilgiç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHalil İbrahim Bilgiç Hakkında BilgiYorumlarHalil İbrahim Bilgiç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHalil İbrahim Bilgiç HakkındaHalil İbrahim Bilgiç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHalil İbrahim Bilgiç ÖzgeçmişiHalil İbrahim Bilgiç RandevuHalil İbrahim Bilgiç MuayenehaneHalil İbrahim Bilgiç Muayene ÜcretiHalil İbrahim Bilgiç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHalil İbrahim Bilgiç BulGetirHalil İbrahim Bilgiç NeredeCep NoHalil İbrahim Bilgiç UzmanıHalil İbrahim Bilgiç Özel MuayeneHalil İbrahim Bilgiç NumarasıHalil İbrahim Bilgiç Nerede ÇalışıyorHalil İbrahim Bilgiç GörevliUzmanlıkAileHalil İbrahim Bilgiç ŞikayetHalil İbrahim Bilgiç ÖneriHalil İbrahim Bilgiç EleştiriHastalıklarıYorumlarHalil İbrahim Bilgiç KimdirSekreterHemşireHalil İbrahim Bilgiç Yeni BilgileriHalil İbrahim Bilgiç Hakkında BilgiCerrahHekimHalil İbrahim Bilgiç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHalil İbrahim Bilgiç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHalil İbrahim Bilgiç Doğum TarihiİrtibatHalil İbrahim Bilgiç Tedavi OlanlarSağlıkHalil İbrahim Bilgiç ÖzgeçmişHalil İbrahim Bilgiç BiyografiCerrahisiHalil İbrahim Bilgiç DoktordurHalil İbrahim Bilgiç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHalil İbrahim Bilgiç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHalil İbrahim Bilgiç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,432 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır