Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Helin El KIlIç
Helin El Kılıç (Van Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Helin El Kılıç (Van Kalp Ve Damar Cerrahi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. Helin El Kılıç hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. Helin El Kılıç iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Helin El Kılıç ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Helin El Kılıç ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Helin El Kılıç ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Helin El Kılıç ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Helin El Kılıç ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.Helin,  El,  Kılıç,   VanHelin El Kılıç Muayene ÜcretiHelin El Kılıç Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHelin El Kılıç Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHelin El Kılıç ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHelin El Kılıç Hakkında BilgiYorumlarHelin El Kılıç KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHelin El Kılıç HakkındaHelin El Kılıç Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHelin El Kılıç ÖzgeçmişiHelin El Kılıç RandevuHelin El Kılıç MuayenehaneHelin El Kılıç Muayene ÜcretiHelin El Kılıç ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHelin El Kılıç BulGetirHelin El Kılıç NeredeCep NoHelin El Kılıç UzmanıHelin El Kılıç Özel MuayeneHelin El Kılıç NumarasıHelin El Kılıç Nerede ÇalışıyorHelin El Kılıç GörevliUzmanlıkAileHelin El Kılıç ŞikayetHelin El Kılıç ÖneriHelin El Kılıç EleştiriHastalıklarıYorumlarHelin El Kılıç KimdirSekreterHemşireHelin El Kılıç Yeni BilgileriHelin El Kılıç Hakkında BilgiCerrahHekimHelin El Kılıç AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHelin El Kılıç TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHelin El Kılıç Doğum TarihiİrtibatHelin El Kılıç Tedavi OlanlarSağlıkHelin El Kılıç ÖzgeçmişHelin El Kılıç BiyografiCerrahisiHelin El Kılıç DoktordurHelin El Kılıç Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHelin El Kılıç TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHelin El Kılıç Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirKalpVeDamarCerrahiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Van / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,130 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır