Doktor Bilgileri

Dr. Ahmet Erhan Kişi
AHMET ERHAN KİŞİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET ERHAN KİŞİ (Adana Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AHMET ERHAN KİŞİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AHMET ERHAN KİŞİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET ERHAN KİŞİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET ERHAN KİŞİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET ERHAN KİŞİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET ERHAN KİŞİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET ERHAN KİŞİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AHMET,  ERHAN,  KİŞİ,   AdanaAHMET ERHAN KİŞİ Muayene ÜcretiAHMET ERHAN KİŞİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET ERHAN KİŞİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET ERHAN KİŞİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET ERHAN KİŞİ Hakkında BilgiYorumlarAHMET ERHAN KİŞİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET ERHAN KİŞİ HakkındaAHMET ERHAN KİŞİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET ERHAN KİŞİ ÖzgeçmişiAHMET ERHAN KİŞİ RandevuAHMET ERHAN KİŞİ MuayenehaneAHMET ERHAN KİŞİ Muayene ÜcretiAHMET ERHAN KİŞİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET ERHAN KİŞİ BulGetirAHMET ERHAN KİŞİ NeredeCep NoAHMET ERHAN KİŞİ UzmanıAHMET ERHAN KİŞİ Özel MuayeneAHMET ERHAN KİŞİ NumarasıAHMET ERHAN KİŞİ Nerede ÇalışıyorAHMET ERHAN KİŞİ GörevliUzmanlıkAileAHMET ERHAN KİŞİ ŞikayetAHMET ERHAN KİŞİ ÖneriAHMET ERHAN KİŞİ EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET ERHAN KİŞİ KimdirSekreterHemşireAHMET ERHAN KİŞİ Yeni BilgileriAHMET ERHAN KİŞİ Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET ERHAN KİŞİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET ERHAN KİŞİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET ERHAN KİŞİ Doğum TarihiİrtibatAHMET ERHAN KİŞİ Tedavi OlanlarSağlıkAHMET ERHAN KİŞİ ÖzgeçmişAHMET ERHAN KİŞİ BiyografiCerrahisiAHMET ERHAN KİŞİ DoktordurAHMET ERHAN KİŞİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET ERHAN KİŞİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET ERHAN KİŞİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukSağlığıveHastalıkları-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,788 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır