Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ayşe AvcI
Ayşe Avcı (Adana Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı - Psikiyatrist Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ayşe Avcı (Adana Çocuk Ruh Sağlığı Uzmanı - Psikiyatrist Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. Ayşe Avcı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. Ayşe Avcı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ayşe Avcı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ayşe Avcı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ayşe Avcı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ayşe Avcı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ayşe Avcı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.Ayşe,  Avcı,   AdanaAyşe Avcı Muayene ÜcretiAyşe Avcı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAyşe Avcı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAyşe Avcı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAyşe Avcı Hakkında BilgiYorumlarAyşe Avcı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAyşe Avcı HakkındaAyşe Avcı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAyşe Avcı ÖzgeçmişiAyşe Avcı RandevuAyşe Avcı MuayenehaneAyşe Avcı Muayene ÜcretiAyşe Avcı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAyşe Avcı BulGetirAyşe Avcı NeredeCep NoAyşe Avcı UzmanıAyşe Avcı Özel MuayeneAyşe Avcı NumarasıAyşe Avcı Nerede ÇalışıyorAyşe Avcı GörevliUzmanlıkAileAyşe Avcı ŞikayetAyşe Avcı ÖneriAyşe Avcı EleştiriHastalıklarıYorumlarAyşe Avcı KimdirSekreterHemşireAyşe Avcı Yeni BilgileriAyşe Avcı Hakkında BilgiCerrahHekimAyşe Avcı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAyşe Avcı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAyşe Avcı Doğum TarihiİrtibatAyşe Avcı Tedavi OlanlarSağlıkAyşe Avcı ÖzgeçmişAyşe Avcı BiyografiCerrahisiAyşe Avcı DoktordurAyşe Avcı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAyşe Avcı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAyşe Avcı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukRuhSağlığıUzmanı-Psikiyatrist-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 116,747 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır