Doktor Bilgileri

Dt. Yusuf Aksoy
YUSUF AKSOY (Trabzon Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YUSUF AKSOY (Trabzon Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. YUSUF AKSOY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. YUSUF AKSOY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YUSUF AKSOY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YUSUF AKSOY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YUSUF AKSOY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YUSUF AKSOY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YUSUF AKSOY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.YUSUF,  AKSOY,   TrabzonYUSUF AKSOY Muayene ÜcretiYUSUF AKSOY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYUSUF AKSOY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYUSUF AKSOY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYUSUF AKSOY Hakkında BilgiYorumlarYUSUF AKSOY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYUSUF AKSOY HakkındaYUSUF AKSOY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYUSUF AKSOY ÖzgeçmişiYUSUF AKSOY RandevuYUSUF AKSOY MuayenehaneYUSUF AKSOY Muayene ÜcretiYUSUF AKSOY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYUSUF AKSOY BulGetirYUSUF AKSOY NeredeCep NoYUSUF AKSOY UzmanıYUSUF AKSOY Özel MuayeneYUSUF AKSOY NumarasıYUSUF AKSOY Nerede ÇalışıyorYUSUF AKSOY GörevliUzmanlıkAileYUSUF AKSOY ŞikayetYUSUF AKSOY ÖneriYUSUF AKSOY EleştiriHastalıklarıYorumlarYUSUF AKSOY KimdirSekreterHemşireYUSUF AKSOY Yeni BilgileriYUSUF AKSOY Hakkında BilgiCerrahHekimYUSUF AKSOY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYUSUF AKSOY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYUSUF AKSOY Doğum TarihiİrtibatYUSUF AKSOY Tedavi OlanlarSağlıkYUSUF AKSOY ÖzgeçmişYUSUF AKSOY BiyografiCerrahisiYUSUF AKSOY DoktordurYUSUF AKSOY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYUSUF AKSOY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYUSUF AKSOY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Trabzon / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,155 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır