Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ayşegül Tahiroğlu Yolga
AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Doç.Dr.AYŞEGÜL,  TAHİROĞLU,  YOLGA,   AdanaAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Muayene ÜcretiAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Hakkında BilgiYorumlarAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA HakkındaAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ÖzgeçmişiAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA RandevuAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA MuayenehaneAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Muayene ÜcretiAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA BulGetirAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA NeredeCep NoAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA UzmanıAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Özel MuayeneAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA NumarasıAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Nerede ÇalışıyorAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA GörevliUzmanlıkAileAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ŞikayetAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ÖneriAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA KimdirSekreterHemşireAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Yeni BilgileriAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Doğum TarihiİrtibatAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Tedavi OlanlarSağlıkAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA ÖzgeçmişAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA BiyografiCerrahisiAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA DoktordurAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞEGÜL TAHİROĞLU YOLGA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatrisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 91,130 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır