Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gonca Gül Çelik
GONCA GÜL ÇELİK (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GONCA GÜL ÇELİK (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GONCA GÜL ÇELİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GONCA GÜL ÇELİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GONCA GÜL ÇELİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GONCA GÜL ÇELİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GONCA GÜL ÇELİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GONCA GÜL ÇELİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GONCA GÜL ÇELİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GONCA,  GÜL,  ÇELİK,   AdanaGONCA GÜL ÇELİK Muayene ÜcretiGONCA GÜL ÇELİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGONCA GÜL ÇELİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGONCA GÜL ÇELİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGONCA GÜL ÇELİK Hakkında BilgiYorumlarGONCA GÜL ÇELİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGONCA GÜL ÇELİK HakkındaGONCA GÜL ÇELİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGONCA GÜL ÇELİK ÖzgeçmişiGONCA GÜL ÇELİK RandevuGONCA GÜL ÇELİK MuayenehaneGONCA GÜL ÇELİK Muayene ÜcretiGONCA GÜL ÇELİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGONCA GÜL ÇELİK BulGetirGONCA GÜL ÇELİK NeredeCep NoGONCA GÜL ÇELİK UzmanıGONCA GÜL ÇELİK Özel MuayeneGONCA GÜL ÇELİK NumarasıGONCA GÜL ÇELİK Nerede ÇalışıyorGONCA GÜL ÇELİK GörevliUzmanlıkAileGONCA GÜL ÇELİK ŞikayetGONCA GÜL ÇELİK ÖneriGONCA GÜL ÇELİK EleştiriHastalıklarıYorumlarGONCA GÜL ÇELİK KimdirSekreterHemşireGONCA GÜL ÇELİK Yeni BilgileriGONCA GÜL ÇELİK Hakkında BilgiCerrahHekimGONCA GÜL ÇELİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGONCA GÜL ÇELİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGONCA GÜL ÇELİK Doğum TarihiİrtibatGONCA GÜL ÇELİK Tedavi OlanlarSağlıkGONCA GÜL ÇELİK ÖzgeçmişGONCA GÜL ÇELİK BiyografiCerrahisiGONCA GÜL ÇELİK DoktordurGONCA GÜL ÇELİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGONCA GÜL ÇELİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGONCA GÜL ÇELİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatrisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 87,624 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır