Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Esra Güzel
ESRA GÜZEL (Adana Çocuk Psikiyatristi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ESRA GÜZEL (Adana Çocuk Psikiyatristi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ESRA GÜZEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ESRA GÜZEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ESRA GÜZEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ESRA GÜZEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ESRA GÜZEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ESRA GÜZEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ESRA GÜZEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ESRA,  GÜZEL,   AdanaESRA GÜZEL Muayene ÜcretiESRA GÜZEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerESRA GÜZEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriESRA GÜZEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarESRA GÜZEL Hakkında BilgiYorumlarESRA GÜZEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiESRA GÜZEL HakkındaESRA GÜZEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıESRA GÜZEL ÖzgeçmişiESRA GÜZEL RandevuESRA GÜZEL MuayenehaneESRA GÜZEL Muayene ÜcretiESRA GÜZEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraESRA GÜZEL BulGetirESRA GÜZEL NeredeCep NoESRA GÜZEL UzmanıESRA GÜZEL Özel MuayeneESRA GÜZEL NumarasıESRA GÜZEL Nerede ÇalışıyorESRA GÜZEL GörevliUzmanlıkAileESRA GÜZEL ŞikayetESRA GÜZEL ÖneriESRA GÜZEL EleştiriHastalıklarıYorumlarESRA GÜZEL KimdirSekreterHemşireESRA GÜZEL Yeni BilgileriESRA GÜZEL Hakkında BilgiCerrahHekimESRA GÜZEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikESRA GÜZEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviESRA GÜZEL Doğum TarihiİrtibatESRA GÜZEL Tedavi OlanlarSağlıkESRA GÜZEL ÖzgeçmişESRA GÜZEL BiyografiCerrahisiESRA GÜZEL DoktordurESRA GÜZEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıESRA GÜZEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirESRA GÜZEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatristi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 117,740 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır