Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Alper Yilmaz
ALPER YILMAZ (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALPER YILMAZ (Adana Çocuk Psikiyatrisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ALPER YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ALPER YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALPER YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALPER YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALPER YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALPER YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALPER YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ALPER,  YILMAZ,   AdanaALPER YILMAZ Muayene ÜcretiALPER YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALPER YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALPER YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALPER YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarALPER YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALPER YILMAZ HakkındaALPER YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALPER YILMAZ ÖzgeçmişiALPER YILMAZ RandevuALPER YILMAZ MuayenehaneALPER YILMAZ Muayene ÜcretiALPER YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALPER YILMAZ BulGetirALPER YILMAZ NeredeCep NoALPER YILMAZ UzmanıALPER YILMAZ Özel MuayeneALPER YILMAZ NumarasıALPER YILMAZ Nerede ÇalışıyorALPER YILMAZ GörevliUzmanlıkAileALPER YILMAZ ŞikayetALPER YILMAZ ÖneriALPER YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarALPER YILMAZ KimdirSekreterHemşireALPER YILMAZ Yeni BilgileriALPER YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimALPER YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALPER YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALPER YILMAZ Doğum TarihiİrtibatALPER YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkALPER YILMAZ ÖzgeçmişALPER YILMAZ BiyografiCerrahisiALPER YILMAZ DoktordurALPER YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALPER YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALPER YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukPsikiyatrisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,040 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır